Hakkımızda

Simge çatı®

Çatı yapım tamir teklifi

0532 603 38 09

Whatsapp Hattı 0532 603 38 09

Vizyonumuz
Simge Çatı Ustası İnşaat olarak; kalite standartları çerçevesinde, verimlilik, bilgi birikimi ve teknoloji kullanımı ile rekabet avantajı oluştururken, güçlü bir yapı ile hizmet sunmayı amaçladık.

Taahhüt edilen her işte, kalite ve standartlarda, sorumluluk anlayışı ile en iyi hizmeti veren en güçlü, en başarılı ve en güvenilir çalışma sistemine sahip biri olmak, yılların vermiş olduğu iş tecrübesi ve sağladığı güvenle sektörde marka olacak bir düzeye ulaşmaktır.

Hedefimiz, hızlı gelişimimizi farklı coğrafyalarda sürdürmektir.

Misyonumuz
Simge Çatı Misyonumuz her şeyi zamanında ve müşteri memnuniyetini sağlayarak yapma anlayışına dayanmaktadır. Değişimlere ayak uyduran, kalıcı olmayı ve sürekli büyümeyi hedefleyen ekibimiz, güvenilir bir faaliyet ve hizmet anlayışına sahiptir.

Hizmet verdiğimiz tüm müşteri ve yatırımcılarımıza yenilikçi çözümler sunarak, kalite ve standartlarda optimum maliyetlerle maksimum değerli projeler geliştirmek, çalışanlarımızın mutluluğunu arttırmak ve sektörde iş güvenliği ve çevre koruma ile ilgili bilinci geliştirerek toplumun her geçen gün daha ileri bir seviyeye ulaşmasında öncü olmaktır.

Yönetim Politikamız
Simge Çatı Faaliyetlerimizle ilgili tüm yasal yükümlülüklerimizi yerine getirmek, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak.

İstanbul geneline çatı ustası çatı yapımı çatı aktarma / kiremit aktarma çatı tamirat membran çatı şıngıl çatı bina daire iş yeri ofis tadilat tamirat işleri taş fırın kara fırın ustası alçıpan asma tavan bölme duvar boya işleri yıkım kırım işleri kanal kanalizasyon tamirat işleri yapılır.

TOP CATI USTASINI ARA